CB104 Skeleton 120 strzałów
Produkt polecany przez 0 osób.Polecam!
Zestaw baterii 120 strzałów kalibru 25 i 30mm
Mix kolorowych efektów i układów odpalania na niebie!
Instrukcja obsługi
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | CB104 |
| Waga | 14.5 kg |
| Pakowanie | 1/1 |
| Kaliber | 25/30 mm |
| Kolor | Multikolor |
| Wysokość | 30 m |
| Strzały | 120 |
| Czas | 1 min 30 sek |
| NEC | 2 000,00 g |
| Kategoria CE | F2 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE