JW109 Mamut 2"
Produkt polecany przez 0 osób.Polecam!
Bateria 19 strzałów 48mm
Złote trzeszcząc chryzantemy na niebie ze trzeszczącymi kometami
Mega efekty na niebie!
Instrukcja obsługi
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | JW109 |
| Waga | 7.3 kg |
| Pakowanie | 2/1 |
| Kaliber | 48 mm |
| Kolor | Trzeszczące chryzantemy |
| Wysokość | 50 m |
| Strzały | 19 |
| Czas | 35 sek |
| NEC | 760,00 g |
| Kategoria CE | F3 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE