PXC222 Aquarius
U Ciebie za ok. 4 dni (wtorek)
825,35 zł
1 063,18 zł
Najniższa cena z 30 dni:
Dodaj do listy zakupów
Najniższa cena z 30 dni:
Produkt polecany przez 1 osobę.Polecam!
Zestaw wyrzutni 300 strzałów
Mix kolorowych efektów na niebie
Nowość 2026 od Piromax!
Producent / Importer
Piromax Distribution Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Warszawska 34, 05-082
Blizne Łaszczyńskiego
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | PXC222 |
| Waga | 16.5 kg |
| Pakowanie | 1/1 |
| Kaliber | 20 mm |
| Kolor | Multikolor |
| Wysokość | 20 m |
| Strzały | 300 |
| NEC | 1 963,00 g |
| Kategoria CE | F2 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE