PXT200 BLUE Mina Dymna 50mm - Niebieska - kat. T1
Zamów teraz, aby otrzymać pojutrze!
48,15 zł
51,03 zł
Najniższa cena z 30 dni:
Dodaj do listy zakupów
Najniższa cena z 30 dni:
Produkt polecany przez 1 osobę.Polecam!
Nowość od Piromaxa!
Mina Dymna Niebieska kalibru 50mm
Zapalnik dołączony w środku, do samodzielnego motarzu!
Wyrób objęty jest certyfikatem CE i spełnia europejskie normy bezpieczeństwa. Odpalanie wymaga kompatybilnego systemu elektrycznego (dostępnego oddzielnie). Wyrzutnia zawiera szczegółową instrukcję obsługi. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku na wolnym powietrzu, z zachowaniem minimalnej bezpiecznej odległości 16 metrów.
Producent / Importer
Piromax Distribution Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Warszawska 34, 05-082
Blizne Łaszczyńskiego
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | PXT200 BLUE |
| Waga | 0.3 kg |
| Pakowanie | 40/1 |
| Kaliber | 50 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 10 m |
| NEC | 50,00 g |
| Kategoria CE | T1 |
| Klasa ADR | 1.4G |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE