RK25038 Pyro Addict 8 36mm
Produkt polecany przez 1 osobę.Polecam!
Bateria 16 strzałów 36mm
Mega efekty na niebie!
Instrukcja obsługi
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | RK25038 |
| Pakowanie | 6/1 |
| Kaliber | 36 mm |
| Kolor | Multikolor |
| Wysokość | 35 m |
| Strzały | 16 |
| Czas | 25 sek |
| NEC | 640,00 g |
| Kategoria CE | F3 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE