Wyrzutnia CB9 Easy Rider Compound 152st
Easy Rider Compound to widowiskowa bateria wyrzutni typu compound od Jorge – jednego z czołowych producentów pirotechniki w Polsce. Produkt o kodzie CB9 łączy w sobie dwa moduły odpalane w układzie prostym i kątowym, tworząc dynamiczny, wielowymiarowy pokaz na niebie.
Dzięki 152 strzałom w kalibrze 25 mm i czasowi działania wynoszącemu około 90 sekund Easy Rider zapewnia jeden z dłuższych i bardziej rozbudowanych pokazów w swojej klasie. Bateria posiada dwa niezależne systemy inicjujące, co przekłada się na płynną choreografię efektów z celowymi pauzami dramaturgicznymi budującymi napięcie widowiska.
Easy Rider CB9 to wybór do większych przestrzeni otwartych – ogrodów, placów, terenów rekreacyjnych. Certyfikat CE kategorii F2 potwierdza zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Produkt wymaga minimalnej strefy bezpieczeństwa 15 metrów i należy go stosować wyłącznie na wolnym powietrzu, z dala od przeszkód, budynków i drzew.
To propozycja dla tych, którzy szukają długiego, profesjonalnie zakomponowanego pokazu bez konieczności obsługi kilku oddzielnych produktów.
Pokaz otwierają czerwone fale z kraklingiem i efektowne brokatowe korony z zielonymi ogonami. W kolejnych sekwencjach wybuchają złote korony z fioletowym, czerwonym i akwazielonym migotaniem oraz żółtymi ogonami. Widz obserwuje intensywne kombinacje czerwieni, zieleni i błękitu ze srebrnym glitterem, a następnie eksplozje smoczych jaj z trójkolorowymi ogonami. Całość wieńczy potężny finał złożony z trzaskającej wierzby Ti-crackling i kaskady smoczych jaj – głośny, gęsty i kolorowy akord zamykający 90-sekundowe widowisko.
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | CB9 |
| Waga | 14 kg |
| Pakowanie | 1/1 |
| Kaliber | 25 mm |
| Sztuk w zestawie | 1 |
| Kolor | czerwony, zielony, złoty, fioletowy, niebieski, srebrny, akwazielony |
| Strzały | 152 |
| Czas | 1 min 30 sek |
| NEC | 1 197,60 g |
| Kategoria CE | F2 |
| Klasa ADR | 1.3G |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE