Wyrzutnia JW108 Kraken 19 strzałów 48 mm
Wyrzutnia Kraken JW108 to potężna, jednostrzałowa wyrzutnia kalibru 48 mm z oferty producenta Jorge, zaliczona do kategorii wyrzutni 2" i nosząca certyfikat klasy F3. Należy do prestiżowej serii BIG SIZE / BIG BOOM, co oznacza zwiększoną masę ładunków i zasięg efektów niedostępny w produktach konsumenckich klasy F2.
Kraken JW108 to wyrzutnia pionowa (układ I-Shape) — wszystkie 19 strzałów wystrzeliwanych jest sukcesywnie w górę, tworząc spójny, rozbudowany pokaz na niebie. Wysoki poziom dźwięku (powyżej 90 dB) potęguje wrażenie i sprawia, że każdy strzał jest wyraźnie słyszalny nawet na dużej przestrzeni.
To propozycja idealna na imprezy plenerowe, sylwestra, wesela i eventy outdoorowe, gdzie liczy się rozmach i profesjonalne wrażenie. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz, w otwartej przestrzeni, z zachowaniem bezpiecznej odległości. Klasa ADR 1.3G — transport wymaga spełnienia odpowiednich wymogów przewozowych.
Na niebie rozwijają się ogromne brokaty — złociste, rozłożyste korony z charakterystycznym cracklingiem, z których opadają kolorowe ogony w odcieniach zieleni, żółci, czerwieni, fioletu i błękitu. Każdy strzał buduje na poprzednim, tworząc narastające, wielobarwne widowisko. Silny huk po każdym wybuchu dopełnia wrażenia. Całość trwa około 40 sekund nieustannego, multikolorowego spektaklu wysoko na niebie.
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | JW108 |
| Waga | 7.5 kg |
| Pakowanie | 2/1 |
| Kaliber | 48 mm |
| Sztuk w zestawie | 1 |
| Kolor | złoty, zielony, żółty, czerwony, fioletowy, niebieski |
| Wysokość | 50 m |
| Strzały | 19 |
| Czas | 40 sek |
| Kategoria CE | F3 |
| Klasa ADR | 1.3G |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE