Wyrzutnia JW2036 Victory 49 strzałów
Wyrzutnia Victory JW2036 to wielostrzałowa bateria kalibru 20 mm od polskiego producenta Jorge – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży pirotechnicznej. Produkt przeznaczony do użytku na zewnątrz, oferuje 49 automatycznych strzałów w pionowym układzie efektów, tworząc spójny i widowiskowy pokaz bez przerw.
Victory JW2036 doskonale sprawdzi się jako samodzielny pokaz na prywatnych uroczystościach – weselach, urodzinach, jubileuszach czy sylwestrowych nocach. Może też pełnić rolę efektownego punktu kulminacyjnego w większym programie pirotechnicznym. Dzięki kompaktowym wymiarom (175 × 175 × 147 mm) jest łatwa w ustawieniu i obsłudze.
Produkt posiada certyfikat CE klasy F2, co potwierdza jego zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa dla wyrobów pirotechnicznych widowiskowych. Klasyfikacja ADR 1.3G określa warunki transportu. EAN produktu: 5901583662560. Victory JW2036 to sprawdzone, niezawodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zapewnić gościom niezapomniane wrażenia wizualne i akustyczne na wolnym powietrzu.
Pokaz otwierają czerwone, wznoszące się gwiazdki z srebrnym ogonem, które natychmiast przykuwają wzrok. Kolejne salwy wypełniają niebo bogato rozkwitającymi piwoniami w zmieniających się zestawieniach barwnych: czerwono-niebieskim, pomarańczowo-zielonym oraz purpurowo-cytrynowym. Każda sekwencja przynosi inną kombinację kolorów, budując dynamiczne, multikolorowe widowisko. Pokaz wieńczy huczący finał – seria głośnych salutów tytanowych, które zamykają całość efektowną akustyczną puentą.
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | JW2036 |
| Waga | 2.4 kg |
| Pakowanie | 8/1 |
| Kaliber | 20 mm |
| Sztuk w zestawie | 1 |
| Kolor | czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, purpurowy, cytrynowy |
| Wysokość | 25 m |
| Strzały | 49 |
| Czas | 35 sek |
| NEC | 270,90 g |
| Kategoria CE | F2 |
| Klasa ADR | 1.3G |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE