Wyrzutnia PXB2124 Grand 20st 25mm – 20 strzałów
Wyrzutnia Grand PXB2124 to 20-strzałowa bateria kalibru 25 mm (1") od polskiego importera Piromax — producenta cenionego na rynku pirotechnicznym w Polsce i Europie. Produkt objęty jest europejskim certyfikatem bezpieczeństwa CE klasy F2, co oznacza, że może być legalnie używany przez cały rok na terenach prywatnych na otwartym powietrzu, bez konieczności posiadania specjalnych uprawnień.
Wyrzutnia Grand wyróżnia się układem prostym — wszystkie strzały wylatują pionowo, tworząc symetryczny i czytelny pokaz na niebie. Kompaktowe wymiary (150 × 120 × 175 mm) i waga poniżej 2 kg sprawiają, że jest łatwa w transporcie i ustawieniu nawet w terenie o ograniczonej przestrzeni.
To doskonały wybór na wesele, Sylwestra, urodziny, festyn plenerowy czy każdą inną uroczystość na świeżym powietrzu, gdzie zależy Ci na efektownym, zróżnicowanym pokazie bez skomplikowanej obsługi. Wyrzutnia odpalana jest klasycznym lontem i nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu.
Na niebie pojawiają się kolejno brokatowe królewskie korony rozkwitające złocistym blaskiem, przeplatane żywymi czerwonymi i purpurowymi peoniami. Morskie, błękitne ogony wznoszą się ku górze, by rozpaść się w brokatowe korony zakończone żółto-zielonym migotaniem. Całość dopełniają pulsujące czerwone stroboskopy, które nadają pokazowi dynamiczny, migoczący rytm. Bogata paleta barw — złoto, czerwień, błękit, zieleń i purpura — zapewnia widowiskowy, wielobarwny finał.
Producent / Importer
Piromax Distribution Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Warszawska 34, 05-082
Blizne Łaszczyńskiego
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | PXB2124 |
| Waga | 1.9 kg |
| Pakowanie | 8/1 |
| Kaliber | 25 mm |
| Kolor | złoty, czerwony, purpurowy, błękitny, zielony, żółty |
| Wysokość | 25 m |
| Strzały | 20 |
| Czas | 30 sek |
| NEC | 290,00 g |
| Kategoria CE | F2 |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE