Wyrzutnia PXB2340 Complex 54 strzały kaliber 20 mm
Produkt polecany przez 2 osoby.Polecam!
NOWOŚĆ 2026
Producent / Importer
Piromax Distribution Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Warszawska 34, 05-082
Blizne Łaszczyńskiego
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | PXB2340 |
| Waga | 2.6 kg |
| Pakowanie | 8/1 |
| Kaliber | 20 mm |
| Sztuk w zestawie | 1 |
| Kolor | MIX |
| Strzały | 54 |
| Czas | 25 sek |
| NEC | 378,00 g |
| Kategoria CE | F2 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE