RK-144-2561 Shaolin 1
Produkt polecany przez 1 osobę.Polecam!
Zestaw od Riakeo 144 strzały z dynamicznym pokazem.
Mix kolorów i układów odpalania!
Instrukcja obsługi
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | RK-144-2561 |
| Waga | 16 kg |
| Pakowanie | 1/1 |
| Kaliber | 25 mm |
| Kolor | Multikolor |
| Wysokość | 25 m |
| Strzały | 144 |
| Czas | 50 sek |
| NEC | 1 968,00 g |
| Kategoria CE | F2 |
Kampania „Bezpieczne Strzelanie”
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE