Rzymski ogień PXO314 No Limits 8 strzałów
Rzymski ogień No Limits PXO314 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w ofercie Piromax – marka, która kontroluje każdy etap produkcji, stawiając na powtarzalną jakość i bezpieczeństwo. Solidna tuba kalibru 30 mm kryje 8 kolejno odpalanych ładunków, które każdorazowo wypełniają niebo innym, wyrazistym efektem świetlnym.
Dzięki klasie F3 i ładunkowi NEC wynoszącemu 146 g No Limits należy do segmentu produktów o profesjonalnej sile rażenia – widowiskowych, głośnych i zapadających w pamięć. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i jest sklasyfikowany jako ADR 1.3G.
Rzymski ogień No Limits sprawdzi się jako samodzielna atrakcja na prywatnym przyjęciu, weselu czy imprezie plenerowej, ale równie dobrze pełni rolę elementu większego pokazu – zwłaszcza w połączeniu z bateriami lub wyrzutniami. Prosta obsługa i stabilna konstrukcja umożliwiają pewne ustawienie nawet na nierównym podłożu.
To propozycja dla osób, które oczekują różnorodności efektów i dużej intensywności działania w kompaktowym formacie rzymskiego ognia.
Każdy z ośmiu wystrzałów prezentuje inny efekt – widz obserwuje dynamicznie zmieniający się pokaz barw i kształtów. Czerwone komety rozwijają się w rozłożyste palmy i chryzantemy, inne ładunki tworzą czerwone fale z towarzyszeniem błękitnych gwiazd. Zielone komety wybuchają w purpurowo-zielone gwiazdy z intensywnym migotaniem, a kulminację stanowią błękitne komety przechodzące w błękitne gwiazdy i efektowny złoty deszcz (time rain). Całość tworzy żywy, multikolorowy spektakl wypełniający niebo sekwencją wyraźnych, dużych rozwinięć.
Producent / Importer
Piromax Distribution Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Warszawska 34, 05-082
Blizne Łaszczyńskiego
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | PXO314 |
| Waga | 0.58 kg |
| Pakowanie | 15/1 |
| Kaliber | 30 mm |
| Sztuk w zestawie | 1 |
| Kolor | czerwony, błękitny, zielony, purpurowy, złoty |
| Wysokość | 25 m |
| Strzały | 8 |
| Czas | 20 sek |
| NEC | 146,00 g |
| Kategoria CE | F3 |
| Klasa ADR | 1.3G |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- SERIA NO LIMITS
- PRODUKTY POWIĄZANE