Wyrzutnia M38 Aikido 19st 30 mm
Wyrzutnia Aikido M38 to 19-strzałowa bateria kalibru 30 mm od Jorge — jednego z czołowych polskich importerów i dystrybutorów wyrobów pirotechnicznych. Dzięki dużemu kalibrowi każdy wystrzał osiąga imponującą wysokość ekspozycji, zapewniając pokaz widoczny z daleka i robiący wrażenie na każdej imprezie plenerowej.
Wyrzutnia strzelana jest w układzie prostym — kolejne ładunki odpalane są sekwencyjnie jeden po drugim, tworząc spójną, dynamiczną sekwencję efektów. Taki rytm sprawia, że widowisko jest przewidywalne w odbiorze, a jednocześnie pełne napięcia przez cały czas trwania pokazu.
Aikido M38 sprawdzi się doskonale jako samodzielny akcent finałowy podczas rodzinnych uroczystości, wesel, urodzin czy imprez okolicznościowych. Może być również elementem większej kompozycji pirotechnicznej — zarówno jako otwarcie, jak i dynamiczny środek programu.
Produkt posiada certyfikat CE klasy F3 i klasę ADR 1.4G. Produkowany w Chinach na zlecenie Jorge, dostępny w opakowaniu zbiorczym 6 sztuk.
Każdy z 19 strzałów wznosi się wysoko w górę, by rozkwitnąć w rozległą, złocisto-srebrną brokatową koronę z wyraźnie zaznaczonymi purpurowymi gwiazdkami na obrzeżach. Brokat opada powoli i błyszcząco, tworząc efekt mieniącej się kaskady. Purpurowe akcenty nadają całości szlachetnego, głębokiego charakteru i wyraźnie odcinają się od jasnego tła brokatu. Sekwencja powtarza się rytmicznie przez cały czas pokazu, budując narastające wrażenie finałowego spektaklu.
Pamiętaj, aby zawsze przed użyciem produktu przeczytać dokładnie instrukcę znajdującą się na opakowaniu produktu!
FILM
ATRYBUTY
| Producent | |
| Kod produktu | M38 |
| Waga | 2.5 kg |
| Pakowanie | 4/1 |
| Kaliber | 30 mm |
| Kolor | złoty, srebrny, purpurowy |
| Wysokość | 35 m |
| Strzały | 19 |
| Czas | 30 sek |
| NEC | 380,00 g |
| Kategoria CE | F3 |
| Klasa ADR | 1.4G |
Sprawdź jak bezpiecznie odpalać fajerwerki!
Fundacja Pozytywne Emocje
Fundacja POZYTYWNE EMOCJE to najliczniejsza na rynku reprezentacja profesjonalistów z branży pirotechnicznej, która pracuje nad obalaniem mitów jakie funkcjonują nt. sztucznych ogni w dyskursie publicznym.
- PRODUKTY POWIĄZANE